TITLE

DESCRIPTION

Myšky

O Myškách

Kdo to kouká z dírky? No jasně, to naše myšičky!
Vítáme Vás ve třídě Myšek, kde si děti rády hrají, malují, cvičí a zpívají.
Denně prohlubujeme naše kamarádské vztahy, půjčujeme si hračky a pomáháme jeden druhému.
Milujeme písničky i básničky, proto máme spoustu pravidel schovaných právě v nich.
Zatímco větší děti si už hrají na školu a pilně pracují, menší po nich s hračkami v ručičkách pokukují a sledují, co je také zanedlouho čeká. Často si nosíme do třídy oblíbené knížky a není den, kdybychom čtení nějakého příběhu vynechali. Učíme se nové věci především pomocí her.
Naším zájmem je, abychom si každý den ve školce co nejvíce užili a těšili se na každý další den.

Týdenní plán aneb na co se můžeme těšit

< style="color:;" class=" ">Výlety a akce u Myšek 2019 - 2020

Naše zdraví

Týden od  17.2. – 21. 2.2020

Tento týden si budeme povídat o našem zdraví. Jak si jej chránit a utužovat vhodnou stravou i dobrou náladou.

Naučíme se básničku.

Přečteme si pohádku o Markétce a vitamínech.

Uděláme si koláž a ovocné špízy.

Zahrajeme si hru na bacily.

Co jsou to vitamíny? Které vitamíny známe a které potřebujeme pro správné fungování těla? Všechno o vitamínech se dočtete v tomto článku.

Novinky od Myšek

Omlouvání dětí – školní jídelna: 775 582 810

Kontakt na paní učitelky:

kolacna.ilona@mschyne.cz

vosatkova.irena@mschyne.cz

Od 6. ledna 2020 je docházka dětí vedena pouze v elektronické podobě. Při pozdějším příchodu dítěte do MŠ musíte řešit stravné s paní Turskou v ZŠ. Ve školce se scházíme do 8,00 hodin.

Číslo účtu pro platby  – 2601552424 / 2010 – variabilní a specifické symboly zůstávají stejné, pro platbu stravného je číslo účtu nezměněno.

Čísla účtů a platba 2019 – 2020

Přihlášení do aplikace naše MŠ https://nasems.cz/

———————–

AKCE MŠ