TITLE

DESCRIPTION

17.6.2020

Kroužky pro školní rok 2020 – 2021

Vážení rodiče,

pro příští školní rok 2020/2021 jsme se rozhodli otevřít přihlašování do kroužků již v červnu. Důvodem je snaha zjistit, jaký je zájem o jednotlivé kroužky již nyní, a mohli tak více flexibilně reagovat na Vaše přání a potřeby.

První kolo přihlašování proběhne v termínu 17.6. – 24.6.2020. Pokud se nepodaří kroužky naplnit, případně budou otevřeny nějaké další, proběhne druhé kolo v termínu 1.9. – 5.9.2020.

Pro přihlášení do kroužků v ZŠ Chýně Vás prosíme o vyplnění níže uvedeného formuláře. Nejedná se o závaznou přihlášku (ta se musí podepsat fyzicky), pouze o online přihlášení, na základě kterého budou děti přijaty do kroužku. Rozhoduje pořadí přihlášení. Po 24.6.2020 budou přihlášky vyhodnoceny a  budete informováni na Vámi uvedený mail, zda byla kapacita kroužku naplněna a počítáme s Vámi či nikoliv. V případě zařazení do kroužku budete vyzváni, abyste si v září vyzvedli přihlášku k podpisu a zaslali platbu.

U některých kroužků nejsou uvedeny přesné časy a dny. Důvodem je, že lektoři neznají svůj přesný rozvrh od září, proto nedokáží přislíbit termín. Pokud by se Vám líbilo kroužek navštěvovat, zapište se, o termínu budete informováni. V září se pak případně můžete odhlásit, když nebude termín vyhovovat. Volná místa budou dána k dispozici v druhém kole přihlášek.

U paní hospodářky bude vše připraveno k podpisu, a to v týdnu od 7.9. – 11.9. 2020. Bez podepsané přihlášky a zaslané platby na účet školy není dítě na kroužek přihlášeno. Kroužky budou začínat pravděpodobně v týdnu od 14.9.2020. Děkujeme za pochopení a spolupráci.

Přehled kroužků naleznete již nyní zde

https://zschyne-my.sharepoint.com/:b:/g/personal/vyvialova_leona_zschyne_cz/EQrLtvoI98NGmflV_TtE3TYBvCb4ZNTlQJa7W-vDvX2-3Q?e=Tnhe15 (odkaz zkopírujte do prohlížeče)

Formulář pro přihlášení do kroužků naleznete zde (bude otevřen dne 17.6.2020): https://forms.gle/rMojrNRnCzHxQRby7.

 

S přáním hezkého dne

Leona Vyvialová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *