1.den ve školce

aneb na co nezapomenout

Od Vás, rodičů, především podporu, dobré naladění a povzbuzení. Pár praktických věcí také nemůžeme postrádat:

1. Pohodlné a praktické oblečení do vnitřních prostor školky. Dítě v tomto oděvu stráví většinu dne. Je proto velice důležité, aby se v něm dítě cítilo opravdu příjemně.
  2. Přezůvky, to znamená jakákoliv uzavřená pohodlná obuv, kterou bude dítě nosit pouze ve třídě.
  3. Oblečení pro pobyt venku. Přizpůsobit ročnímu období. Doporučujeme starší oblečení na písek, kde se dítě může ušpinit.
  4. Počasí bývá někdy nepřející, a proto by každý měl mít k dispozici pláštěnku a holínky (případně nepromokavou obuv).
  5. Nehoda se u dětí může přihodit, proto budou potřebovat kompletní náhradní oblečení.
  6. K odpolednímu spánku, uleháme ve všech odděleních, předškoláčkové odpočívají a poté následují, klidové relaxační činnosti.
  7. I když není rýma, kapesník v kapse je i přesto prima.
  8. Po obědě si čistíme zoubky, proto nezapomeňte na kartáček a pastu.

VŠECHNY VĚCI DĚTEM PODEPIŠTE.