První den ve školce

Přinášíme pár rad pro začátek školního roku

• pohodlné a praktické oblečení do vnitřních prostor školky, dítě v tomto oděvu stráví většinu dne, je proto důležité, aby dítě mělo pohodlí a cítilo se dobře
  • bačkůrky do vnitřních prostor školky, nejlépe uzavřené, ne botky tipu cross
  • oblečení pro pobyt venku, vždy je důležité sledovat počasí, roční období, nejlépe oblečení, které může dítě umazat na písku, převlečení do třídy, spodní prádlo
  • počasí bývá někdy nepřející a proto prosíme, holínky a pláštěnku
  • pyžamko k odpočinku na lehátku, předškoláci si poslechnou pohádku a následují klidové relaxační činnosti
  • i když není rýma, papírové kapesníky v kapse je vždy prima

Platby pro školní rok 2023/2024

Účet pro platbu školkovného

2601552424 / 2010

Školkovné 600,-každý měsíc
Var.symbol: číslo dítěte přidělené paní Turskou (ŠJ)
Spec.symbol: 30
Předmět platby: jméno dítěte

aneb potřebné informace ohledně plateb a formy stravování

Účet pro platbu stravného:

Var.symbol: číslo dítěte přidělené paní Turskou (ŠJ)
Spec.symbol: 10
Předmět platby: jméno dítěte

Novinky ze školní jídelny

Portál: jidelna.chyne.cz

Přecházíme na nový systém odhlašování obědů.

Vám tedy odpadne zjišťování zůstatku za stravování u paní Turské. Jen kliknete do systému a budete vědět, jaký máte přeplatek nebo naopak, kolik musíte naopak doplatit.

Při onemocnění dítěte si můžete první den neomluvené absence oběd vyzvednout v ZŠ ve školní jídelně.
Další dny, prosíme, odhlásit v systému, jinak propadnou a budou Vám zaúčtovány.
Obědy si tedy budete odhlašovat samostatně v tomto systému, vždy do 13:00 daného dne na den následující.

Potom už Vás systém k odhlášení nepustí.

V případě onemocnění dítěte v noci, napište prosím paní Turské, na email turska.miroslava@zschyne.cz

do 7:00 ráno, aby Vám oběd nepropadl.

Co se tedy změní ohledně odhlašování dítěte?
Vaší povinností zůstává i nadále dítě ohlašovat v aplikaci,, NAŠEMŠ”, aby měly přehled paní učitelky v MŠ. Navíc Vám přibude povinnost odhlásit si oběd ve školním systému.
Jako to bývá ve škole. Přístup do školní jídelny vám pak zůstává i po přechodu do ZŠ.

Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci.

Turská Miroslava, vedoucí školní jídelny

Aplikace "Naše MŠ"

aplikace potřebná po nástupu do MŠ.

NAŠE MŠ je aplikace, která vám, rodičům, a mateřské škole velmi usnadní vzájemnou komunikaci. Máte jedinečnou možnost mít neustále při ruce ty nejnovější aktuality z dění v mateřské škole. Není problém například dítě přihlásit na kroužek nebo se dozvědět o konané akci v nejbližší době. Jak říkáme, opravdu vše po ruce.

Zajímá Vás, na jaké akce se mohou Vaše děti v mateřské škole těšit? Jaký výlet je naplánován a co vše na něj mají děti mít? Podívejte se do mobilní aplikace NAŠE MŠ a nebo se na webu přihlašte do svého účtu. Kromě veškerých informacíh o AKCÍ V MŠ, Vám je dále k dispozici vždy aktuální JÍDELNÍČEK s alergeny a také možnost přihlásit děti přes aplikaci na KROUŽKY. A ve FOTOGALERII se podíváte, jak si děti užily výlet a jak třeba vypadal jejich den v mateřské škole.

Nejvíce Vám NAŠE MŠ usnadní a pomůže s omlouváním Vašich dětí. Během pár vteřin vytvoříte OMLUVENKU a odešlete jí mateřské škole. Pouze vyplníte datum a napíšete důvod nepřítomnosti. Poté jen kliknete na tlačítko OMLUVIT a omluvenka se v okamžiku objeví v účtu mateřské školy. Nemusíte nikde hledat email mateřské školy nebo telefonovat do třídy. Jako rodič tak máte jistotu, že mateřská škola omluvenku vždy obdrží a mateřská škola má na oplátku velmi přehledný seznam omluvených dětí.

Toto vše funguje na základě propojení účtu rodiče s účtem mateřské školy. K tomuto propojení dojde poté, co se rodič zaregistruje, přihlásí do svého účtu a požádá o propojení s mateřskou školou, do které chodí jeho dítě. Pokud má mateřská škola rodiče v aplikaci již předschváleného, dojde k automatickému propojení účtů a rodič může ihned začít využívat všech výše zmíněných funkcí v NAŠÍ MŠ.

Věříme, že díky aplikaci NAŠE MŠ, bude každá mateřská škola o něco více blízká rodičům.

Přístupové údaje dostanete po nástupu do MŠ , většinou vždy v měsíci červenci a srpnu.