O školce

Jsme si dobře vědomi toho, jak důležitá je předškolní výchova a výuka pro budoucí život člověka. Máme letité zkušenosti a zároveň se stále učíme novým trendům a pracujeme na tom, aby prostředí, ve kterém stráví Vaše děti celý den, bylo zábavné, prosperující a především vlídné a přátelské.

Učitelky jsou mnohdy prvními lidmi mimo rodinu, se kterými je dítě v celodenním kontaktu, proto klademe velký důraz na jejich výběr. Prioritou je pro nás osobnost učitele.

Dodržujeme každý den stejný harmonogram, zároveň respektujeme aktuální naladění dětí a přizpůsobujeme se mu. Každá chvíle, strávená ve školce je originální, jedinečná, inspirativní a pro děti není stereotypní. Běháme, skáčeme, cvičíme, spinkáme i relaxujeme. Chvíli se zdokonalujeme, učíme, později si zase hrajeme. To vše pořád dokola a přece pokaždé jinak. Těšíme se, až přivítáme Vaše dítě mezi námi, pomůžeme mu navázat první přátelství, překonáme společně první neúspěchy a budeme se těšit z úspěchů.

Chcete-li se nás na cokoli zeptat, neváhejte nás kontaktovat.

„Vše, co opravdu potřebuji znát o tom, jak žít, co dělat a jak vůbec být, jsem se naučil v mateřské školce.“

Robert Fulghum