TITLE

DESCRIPTION

Myšky

O Myškách

Kdo to kouká z dírky? No jasně, to naše myšičky!
Vítáme Vás ve třídě Myšek, kde si děti rády hrají, malují, cvičí a zpívají u piána.
Denně prohlubujeme naše kamarádské vztahy, půjčujeme si hračky a pomáháme jeden druhému.
Milujeme písničky i básničky, proto máme spoustu pravidel schovaných právě v nich.
Zatímco větší děti si už hrají na školu a pilně pracují, menší po nich s hračkami v ručičkách pokukují a sledují, co je také zanedlouho čeká. Často si nosíme do třídy oblíbené knížky a není den, kdybychom čtení nějakého příběhu vynechali. Učíme se nové věci především pomocí her.
Naším zájmem je, abychom si každý den ve školce co nejvíce užili a těšili se na každý další den.

Týdenní plán aneb na co se můžeme těšit

Novinky od Myšek

Omlouvání dětí – školní jídelna: 775 582 810

Kontakt na paní učitelky:

kolacna.ilona@mschyne.cz

kucerova.sofie@mschyne.cz

Číslo účtu pro platby  – 2601552424 / 2010 – variabilní a specifické symboly zůstávají stejné, pro platbu stravného je číslo účtu nezměněno.

Čísla účtů a platba 2019 – 2020

Přihlášení do aplikace naše MŠ https://nasems.cz/

———————–

AKCE MŠ

16.9.2019 – Plavání pro přihlášené předškoláky – 2. lekce

25.9.2019 – Dílničky pro děti a rodiče ,,Sluníčko“ (upřesníme)

27.9.2019 v ZŠ mají ředitelské volno, provoz MŠ  bude dle zájmu dětí omezen. Prosím, oznamte paní učitelce, zda bude v daný den vaše dítko v MŠ.