TITLE

DESCRIPTION

Myšky

O Myškách

Kdo to kouká z dírky? No jasně, to naše myšičky!
Vítáme Vás ve třídě Myšek, kde si děti rády hrají, malují, cvičí a zpívají u piána.
Denně prohlubujeme naše kamarádské vztahy, půjčujeme si hračky a pomáháme jeden druhému.
Milujeme písničky i básničky, proto máme spoustu pravidel schovaných právě v nich.
Zatímco větší děti si už hrají na školu a pilně pracují, menší po nich s hračkami v ručičkách pokukují a sledují, co je také zanedlouho čeká. Často si nosíme do třídy oblíbené knížky a není den, kdybychom čtení nějakého příběhu vynechali. Učíme se nové věci především pomocí her.
Naším zájmem je, abychom si každý den ve školce co nejvíce užili a těšili se na každý další den.

Týdenní plán aneb na co se můžeme těšit

Novinky od Myšek

Omlouvání dětí – školní jídelna: 775 582 810

Třídní telefon Myšky: 720 972 507

Nové číslo účtu pro platby školky – 2601552424 / 2010 – variabilní a specifické symboly zůstávají stejné, pro platbu stravného je číslo účtu nezměněno.