Vítejte v oddělení MOTÝLCI

O Motýlcích

Zdraví Vás Andrejka a Lenka, jsme paní učitelky v krásné
MOTÝLKOVÉ TŘÍDĚ.

Považujeme za důležité, aby se děti u nás cítily
RADOSTNĚ, BEZPEČNĚ a SPOKOJENĚ.

Děti si ve třídě mohou hrát podle svých představ a fantazie. Třída je rozdělena na hrací koutky (centra aktivit), máme „královskou“ kuchyňku, kadeřnictví, koutek dílny, spoustu lega a autíček pro chlapečky, ale i spoustu kočárků a panenek pro holčičky. Máme také velké terárium  s želvičkou, klukem „Hrabálkem“.

b7e987df11f4043ce91ceb73f2329c6f11  CHLAPEČKŮ   99049c09668c5b0a759f214d8c42fbe017  HOLČIČEK

Týdenní plán aneb na co se můžeme těšit

Putování za exotickými zvířaty

20.5. – 31.5. 2019

V následujících čtrnácti dnech se ocitneme v říši exotických zvířátek a tak se zároveň krásně připravíme na červnovou návštěvu plzeňské ZOO. Z naší třídy se postupně stane džungle plná nebezpečí 🙂 Budeme vřískat jako opice, troubit jako sloni, syčet jako hadi a řvát jako lvi.

První týden završíme páteční návštěvou cirkusu, kde podpoříme naše spolužáky při vystoupení na generálce. Vrchol druhého týdne nastane ve čtvrtek 30.5., kdy se ocitneme v opravdové džungli a se lvím králem přespíme ve školce. Čeká nás spousta dobrodružství a nudit se rozhodně nebudeme.

Novinky od Motýlků

SS